|
 |
♥Trskeres |
|
[Friss hozzszlsok] [877-858] [857-838] [837-818] [817-798] [797-778] [777-758] [757-738] [737-718] [717-698] [697-678] [677-658] [657-638] [637-618] [617-598] [597-578] [577-558] [557-538] [537-518] [517-498] [497-478] [477-458] [457-438] [437-418] [417-398] [397-378] [377-358] [357-338] [337-318] [317-298] [297-278] [277-258] [257-238] [237-218] [217-198] [197-178] [177-158] [157-138] [137-118] [117-98] [97-78] [77-58] [57-38] [37-18] [17-1]
Hy Lakatos Zoltn vagyok
Gerda nekem nagyon bejssz nyugi
n nem vagyok olyan mint Brad!
szerettnk veled jrni |
Ja ok...Csak tegnap azt mondtad j...:-(
Sam |
Hello Gerda vagyok! Trsat keresek! Brad! Nyugodtan kltzzetek ssze.... kis rtatlanak...Kztnk remlem tudod, hogy vge! |
Hello Gerda vagyok! Trsat keresek! Brad! Nyugodtan kltzzetek ssze.... kis rtatlanak...Kztnk remlem tudod, hogy vge! |
HY ha bejvk valakinek az rjon ok??
cs!FLORICIENTA |
boccs de ma nekem nem j :-(
boccs bocs boccs boccs
mert elmegyek rObertkhoz mert vacsorzunk n,roberta,csaby,s csaby menyasszonya |
Imike!
Ok...De n sem vagyok mr az!Rgebben n elgg pasizs fajta voltam.De mr megvltoztam!Mostanra nagyon hsges tpus lettem!
Ja s arra gondoltam fzhetnnk is valamit s mg a discoba is elmehetnnk.Ezekben a ruhkban leszek:
-Mikor megynk: 
-Mikor fznk: 
-Mikor esznk: 
-A discoban: 
Szval gy fogok kinzni:
Szeretlek:Sam |
hy mizu mindenkinl???,,,????
nagyon szerettlek csaby |
Hy Imike vagyok
nagyon rlk neki Csaby hogy ilyen szp menyasszonyod van!
Amugy meg tudom,hogy Kornl a Msodik neved
Horvth Csaby Kornl na meek Sam rj |
Hy Imike
n vagyok az Csaby Tudod a Bartnm rt neked a multkor a msodik nevem Kornl hogyha ezt elfelejtetted volna remlem eljssz az eskvnkre meg SZimonetta Terhes is |
Csokolom
Kedves Imike n vagyok az az n drga eggyettlen Kornlom menyasszonya s Korrnl is mr nagyon vrja magt mert mr terhes is vagyok ja s annyit hogy Roberta kicsit elrtad nem rad hanem imike |
amugy meg Brad Mikor akarnl mr vgre vlaszollni Kornl beszerettn mutatni a
menyasszonyt! |
Patrik!
Rendben! n sem akartam volna! n szvesen elmegyek fagyizni!:-)
Szeretlek: Olvia |
Imike!
Ok...De n sem vagyok mr az!Rgebben n elgg pasizs fajta voltam.De mr megvltoztam!Mostanra nagyon hsges tpus lettem!
Ja s arra gondoltam fzhetnnk is valamit s mg a discoba is elmehetnnk.Ezekben a ruhkban leszek:
-Mikor megynk: 
-Mikor fznk: 
-Mikor esznk: 
-A discoban: 
Szval gy fogok kinzni:
Szeretlek:Sam |
hy trsat keresek olyan fiut aki megrt s szeret s hsges nem olyan mint brad
akkor akinek bejvk az rejon cs
hajni |
Hy Roberta vagyok kedves Sam!!
Bocsss meg Imiknek a gyereknk mr 19ves ugyhogy mr nagyon rgern trtnt kedves Imike mikor jssz tt megnzi Kornlt???? |
Hy Akkor ma felmegyek!!!!!!!!!
De Tudnod kell.hogy n mr nem vagyok szz s mr Nagyon sok lnnyal voltam mr s van is mr eggy gyerekem Roberttl!Egg kisfiu cs |
Jajj Imike!:-)Rendben!:-)
n is szeretnk egy vagy tbb kzs gyermeket!:-)Mit szlnl, ha ennek rdekben feljnnl hozzm ma este?;-)
Szeretlek:Sam |
Kedves Sam!!n nem flrtlk velk!!
Csak teccenek!!!
rted???
Ok szval....
Nem akarok veled ezrt ssze-vesszni!!!!!!
n nagyon szerettlek tged jobban mindennl!!!
s nagyon de nagyon szerettnk tlled gyereket!!!
1-2-3-4-5-6-7 nem m elg eggy is!!!Cs Imike |
Ok Imike, nem baj, de ne hajts rjuk, ha lehet mert gy nekem menne egy kapcsolat!
Patrik!Csak akkor megyek ha Imike is jn!:-)
Sam |
[Friss hozzszlsok] [877-858] [857-838] [837-818] [817-798] [797-778] [777-758] [757-738] [737-718] [717-698] [697-678] [677-658] [657-638] [637-618] [617-598] [597-578] [577-558] [557-538] [537-518] [517-498] [497-478] [477-458] [457-438] [437-418] [417-398] [397-378] [377-358] [357-338] [337-318] [317-298] [297-278] [277-258] [257-238] [237-218] [217-198] [197-178] [177-158] [157-138] [137-118] [117-98] [97-78] [77-58] [57-38] [37-18] [17-1]
| | |
|
|
|