.:Dollz-Lap:.  .:Nevelj fel Te is egy dollzt!:.
.:Dollz-Lap:. .:Nevelj fel Te is egy dollzt!:.
♥Men
 
♥Bejelentkezs
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
 
♥Duma-Lda
Csak szpen!Semmi trgrkods!
Nv:

zenet:
:)) :) :@ :? :(( :o :D ;) 8o 8p 8) 8| :( :'( ;D :$
 
♥Npszmlls
Induls: 2005-11-28
 
♥Brsg
 
♥Szpsgverseny
 
♥zenfal
rdekel egy dollzos oldal?Ha igen, gyere a www.gportal.hu/portal/stylisdivat-ra!rdeklds:[email protected].

Szeretnl varzsolni tanulni?Akkor rd be a keresbe:www.magusvilg.hu.

Legyen brmennyi dollzunk!Ha igen, rj a [email protected]!(Ivett)

Gabriel vagyok, s trsat keresek!rj a Trskeresbe!(Gabriel)

Kitti trsat keres.(Kitti)
Hellsztok, keresek e-mail levelez trsakat!A Mgusvilgot hirdet muglinak zenem:www.magusvilag.uw.hu!!!E-mailem:[email protected].(gota)

Szpsgversenyt hirdetek, amire 2006.mjuk 6.-ig lehet jelentkezni.A fdj meglepets, ha jelentkezel kldj kpet a [email protected]!(Ivett)

Cornlia fj, inkbb Cornelia!ljen, r szavazz!(Cornelia)
 
♥E-mail

Katt a kpre!

 
♥Szurkol csapatok(pom-pon)
 
♥Szerkesztk dolgai
 
HRDETS
Tartalom
 
# Cursor
 
♥Trskeres
[Friss hozzszlsok] [877-858] [857-838] [837-818] [817-798] [797-778] [777-758] [757-738] [737-718] [717-698] [697-678] [677-658] [657-638] [637-618] [617-598] [597-578] [577-558] [557-538] [537-518] [517-498] [497-478] [477-458] [457-438] [437-418] [417-398] [397-378] [377-358] [357-338] [337-318] [317-298] [297-278] [277-258] [257-238] [237-218] [217-198] [197-178] [177-158] [157-138] [137-118] [117-98] [97-78] [77-58] [57-38] [37-18] [17-1]

2006.05.07. 14:26 Idzet

Kedves Pamela!

Nekem is tetszel! De most kezd sszejnni a dolog Encsivel! Akkor Encsi,indulhatunk?

Josh


2006.05.07. 14:23 Idzet

Loli drga!

Mit szlnl,ha elmennnk moziba,utna pedig stlni,hogy jobban megismerjk egymst!

Fabio


2006.05.07. 14:04 Idzet

Ja s Patrik bocs hogy beleszlok, de neked vletlenl nem Petra a bartnd? :-S

Sam

2006.05.07. 14:04 Idzet

Ja s Patrik bocshogy beleszlok, de neked vletlenl nem Petra a bartnd? :-S

Sam

2006.05.07. 14:02 Idzet

Imike, nekem is nagyon tetszel s n is nagyon rlk, hogy nekem ilyen fi jutott!:-))))

Kedves Brad szerintem ez kicsit durva volt...Gerda az imnt mondta hogy szeret!!!Br ez a ti dolgotok...

Szeretlek Imike:Sam


2006.05.07. 14:00 Idzet

Rm gondolsz Patrik?

Grta


2006.05.07. 13:49 Idzet
Kedves Sendi nagyon lveztem veled a tegnap estt nagyon rlk neki hogy n voltam az els az letedben azta bazmeg mg mindig nem vagyok az eszemnl irtra jl kursz s a szopsod jujj ezt mindenkinek ki kell majd prbllni cs brad

2006.05.07. 13:45 Idzet

hali!

Pamela vagyok s trsat keresek nekem nagyon bejn Josh s Brad de Braddal mr beszltem s neki Sendi kell

 


2006.05.07. 13:40 Idzet

hy

pARTIK VAGYOK S NAGYON BEJN NEKEM gRTA

RJ GRTA CS PATRIK


2006.05.07. 13:35 Idzet
Kedves Sam!NAGYON tettszel nekem s rlk,hogy az n bartnm vagy!!!!!!Feljssz ma este hozzm videzni vagy DvD-zni nekem teljessen mindeggy mit csinllunk ja s mr nem szeretnlek az els randin gynak dnteni nem vagyok olyan cs iMIke

2006.05.07. 13:18 Idzet

Kedves Josh!

Elmegyek! Akkor ltzk is!

Sokszor puszil:Encsi


2006.05.07. 13:14 Idzet

Drga Encsi!

Nekem is tetszel! Gynyr vagy! Elbvl!:-) Nincs kedved elmenni moziba? Most indulnnk! s akkor dlutn jnnnk!

Puszil: Josh


2006.05.07. 13:14 Idzet

Drga Encsi!

Nekem is tetszel! Gynyr vagy! Elbvl!:-) Nincs kedved elmenni moziba? Most indulnnk! s akkor dlutn jnnnk!

Puszil: Josh


2006.05.07. 11:49 Idzet

 

Kedves Zsolti!

Megnztem minden zenetet,az elejtl vgig! Lttam,hogy neked mg nincs prod! Nagyon megtetszettl! s ha nem jut a gazdidnak eszbe,hogy ki az a Zsolt,akkor elmondom,hogy Reka001 a gazdija!:-)

Ha n is tetszem,felttlenl rj!

Viki

Kedves Josh!

Nekem nagyon megtetszettl! Tetszem neked? Mert akkor rj!

Encsi


2006.05.07. 11:42 Idzet

Hell!

Trsat keresek!

Josh

Sziasztok!

Trsat keresek!

William

Hell!

Trsat keresek


2006.05.06. 23:59 Idzet
Szia Brad! Szerecc? n igen, de sajnos a babnk tnyleg meghalt!:(

2006.05.06. 21:35 Idzet

Ok Imike!:-)

Akkor most jrunk?;-)

s kedves Gerda szerintem Brad tnyleg szeret tged...De ez a TE dntsed!

Sam


2006.05.06. 21:16 Idzet

Amugy meg Kedves Gerda ha nem  akarsz  vissza rni akkor nem kell n mg mindig nagyon szerettlek de te ltom msra vrsz de ez nem azt jelenti hogy szaktani akarok

ok??

amugy meg Sendit elvittem eggy hotelba mivel nincsen elg pnze laksra na cs amugy meg Sendi szerelmes belm s a kocsiba le akart kapni de n idejben odaraktam a kezem a szjhoz hogy nem akarom mert tged szerettlek na szia


2006.05.06. 21:10 Idzet
Hy Melody vagyok  a bartomat nagyon de nagyon szeretem s remlem hogy is gy rez kedves Gerda szerintem rj vissza Bradnak mert ma tjtt anyukmhoz panaszkodni hogy nem rsz neki vissza pedig nem akar semmi Senditl csak Sendi akar vamit tlle szval n elmentem a Discba de elmentek mr onnan llitlag eggy Hotelba vitte Sendit aludni

2006.05.06. 21:06 Idzet
Cs kedves Gerda Brad elment a Sendivel Eggy discba ha akarsz elmegyek a bartnmmel megnzni mit csinllnak dv:Imikie n ezt onnan tudom mert j haverom a brad na cs

[Friss hozzszlsok] [877-858] [857-838] [837-818] [817-798] [797-778] [777-758] [757-738] [737-718] [717-698] [697-678] [677-658] [657-638] [637-618] [617-598] [597-578] [577-558] [557-538] [537-518] [517-498] [497-478] [477-458] [457-438] [437-418] [417-398] [397-378] [377-358] [357-338] [337-318] [317-298] [297-278] [277-258] [257-238] [237-218] [217-198] [197-178] [177-158] [157-138] [137-118] [117-98] [97-78] [77-58] [57-38] [37-18] [17-1]

 
♥Ismerkeds
 
♥Hzzasg s gyerek
 
♥Utazsi Irodk
 
♥Munka
 
♥Sztrsg
 
♥Krhz
 
♥Bevsrl Kzpont
 
♥llatklinika
 
♥rgp
 
♥rj a Vendgknyvbe

Katt a kpre!

 
♥Krlek, NE LOPJ!!!

Krlek, NE LOPJ!!!Ha nagyon kne vmi szlj!Vagy rj egy e-mailt vagy a Vendgknyvbe rd!!!

 
♥Foci
 

farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    ACOTAR Fanfiction: Velaris, a második otthonom    *****    AGICAKÖNYVTÁRA - KÖNYVEK, KÖNYVEK, ÉS KÖNYVEK - ÁGICAKÖNYVTÁRA